Witam w mojej Dziupli!

Ten blog będzie o mnie. O tym co lubię, czym się zajmuję , o czym marzę. O rzeczywistości. O ludziach. O tym co mnie otacza.O moim hobby przede wszystkim.
Obserwują mnie

niedziela, 16 czerwca 2013

konewka i kanka

Wylakierowałam , podmalowałam, dałam jeszcze odrobinkę patynki, kolorków i gotowe. Konewka i kanka- główne bohaterki zlotu u Kitki :)
Zainspirowane pracami Mariny Nikuliny, postanowiłyśmy ozdobić- postarzyć przedmiot w jej stylu. Czy się udało? Oceńcie sami :)7 komentarzy:

 1. Piękne kolory i świetnie "omieciona" góra suchym pędzlem. Wiem ile Cię kosztowało wycięcie motywu, bo kiedyś walczyłam z nim dość długo. Coraz bardziej dojrzewam do tego, by użyć go do udekorowania następnej konewki. Cieszę się, że krowa znalazła u Ciebie dom. Do twarzy jej w otoczniu doskonale dobranego napisu i postarzonego mieszkania. Przepiękne prace!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jejciu, ale te konewki świetnie na zdjęciach wyglądają! W realu też, ale w końcu widziałam niedokończoną :) Kanka w świetnych kolorkach, o napis się dopytam na Forum :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kanka pięknie ozdobiona, podziwiam za wykoananie:-))

  OdpowiedzUsuń
 4. Pieknie wykończyłaś konewkę. Jestem pełna zachwytu. Moje zdjęcia jeszcze w aparacie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne prace:)konewka świetnie podcieniowana,a kanka - ta krowa jest obłędna:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niezwykłe przedmioty, pięknie ozdobione, postarzone tak, że aż zapiera dech. Posiadanie ich jest chyba marzeniem nie jednej osoby, a sztuką ich wykonie, także chylę czoła. Kanka z krową jest bardzo zabawna. Pozdrawiam, Edyta.

  OdpowiedzUsuń