Witam w mojej Dziupli!

Ten blog będzie o mnie. O tym co lubię, czym się zajmuję , o czym marzę. O rzeczywistości. O ludziach. O tym co mnie otacza.O moim hobby przede wszystkim.
Obserwują mnie

piątek, 4 listopada 2011

najpiękniejsza pora rokuUwielbiam jesień. Mimo braku czasu wyrwałam się dziś na spacer do parku. Piękna pogoda, świeciło słońce, ciepło, bo 15 stopni....cóż chcieć jeszcze? A w parku dywany z kolorowych liści, dzieci z pobliskiego przedszkola na spacerze, młode matki i babcie z wózkami, zapach liści, szelest liści pod butami,  śpiew ptaków, wiewiórki, kaczki.....cudnie po prostu :) Aż zapomniałam, że jeszcze do Urzędu trzeba pójść urzędowe sprawy załatwić, że obiad nie gotowy, że pranie się już pewnie wyprało......to wszystko poczeka, a jesień nie. Uwieczniłam na fotkach wiewiórkę (pełno ich u nas, dzieci wołają: "Basia, Basia.....), kaczki ,no i drzewa -fantastycznie kolorowe :) Szkoda, że się nie da zapachu jesieni uwiecznić- bardzo go lubię.....

10 komentarzy:

 1. Tak, masz rację. Jesień jest cudownie kolorowa właśnie przez te barwy liści. Też to uwielbiam, te spacery w szeleście i różnobarwne drzewa. Cudnie jest.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. O taaaak bardzo pięknie :) Pod warunkiem, że nie pada!

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj tak... :) Pachnie, pachnie. Trochę wyobraźni i pachnie :)
  Pozdrawiam liściasto :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miło się przeczytało:). Ja w tym roku nie od razu się jesienią zachwyciłam choć lubię generalnie jej uroki, to chyba przez żal z powodu tegorocznego lata, no i liście w tym roku jakoś długo nie chciały się zakolorowić. Ostatnimi jednak dniami zatęskniłam za spacerem, zachwyciłam się pięknem widoku zza okna, niestety nie dane mi było powdychać chłodno ciepłego powietrza, od tygodnia przesiaduję z chorym dzieckiem w domu. Twój post jednak baaardzo przyjemny.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zdjęcia zrobiłaś!
  Uwielbiam tę porę roku i dziś też spędziłam sporo czasu w parku nie zaprzątając sobie głowy obiadem, zakupami i innymi takimi mało istotnymi w tej chwili sprawami ;)
  Przed nami podobno ostatni już tak ciepły weekend :( Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj tak, jesień jest niezwykle fotogeniczna :) Oprócz wiosny to moja ulubiona pora roku. Lubię kolory jesieni i szelest liści pod nogami. Śliczne zdjęcia zrobiłaś.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo mi się spodobało Twoje stwierdzenie,że wszystko poczeka ,a jesień nie.Będę się tego trzymać.Pozdr.
  Ps.Też uwielbiam taką jesień.

  OdpowiedzUsuń
 8. O tak! Takimi chwilami trzeba się delektować!
  Aby ich było jak najwięcej:)
  Ściskam :*

  OdpowiedzUsuń
 9. Dzisiaj znów pojechaliśmy do parku, nie mogę się oprzeć ślicznej jesieni. Pięknie jest, a podobno to już ostatnie takie ciepłe dni, korzystajmy więc :)
  dzięki za odwiedzinki pozdrawiam Was serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Eeeee, ja tam tez jesien bardzo lubie! A taka piekna to juz naj lubie :)
  Siostra

  OdpowiedzUsuń