Witam w mojej Dziupli!

Ten blog będzie o mnie. O tym co lubię, czym się zajmuję , o czym marzę. O rzeczywistości. O ludziach. O tym co mnie otacza.O moim hobby przede wszystkim.
Obserwują mnie

niedziela, 2 grudnia 2012

świątecznie

Witajcie!
 Kupiłam w zeszłym roku od sprzedawcy na Alledrogo bombki styropianowe. Na szczęście tylko 10 szt, bo jakość ich była fatalna! Ośrupane, z dziurami, niewyszlifowane, brr....Kilka ozdobiła Weronika tasiemkami ,nitkami, cekinami więc nie widać było niedoskonałości (pokażę jedną :) )Ja postanowiłam okleić 5 szt i zobaczcie co wyszło! porażka :( no ale jeszcze nie dotarły do mnie plastikowe bombki zamówione 2 tygodnie temu, więc w ramach ćwiczeń ozdobiłam te styropianowe. Więcej takich nie kupię.
Kupiłam też kilka ozdóbek wycinanych laserem ze sklejki i pobawiłam się w malowanie :) Powolutku wracam do decu :)4 komentarze:

 1. nie bądź nadmiernie krytyczna, moim skromnym zdaniem bombki wyszły więcej niż przyzwoite, urzekła mnie zwłaszcza ta z aniołkiem. W hurtowniach florystycznych są może nie tyle bombki, co styropianowe kule, idealnie gładkie, z którymi łatwo się pracuje. Co prawda trzeba samemu dorobić zawieszkę, ale myślę, że to nie jest wielki problem:)
  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na candy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. u Ciebie zawsze lubię się znależć, fajnie, że znów tworzysz

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne ozdoby,oj wracaj szybko do decu,bo brakuje mi Twoich prac,pzdr

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne serduszka ci wyszły, bardzo mi się podoba ich kolorystyka i tych bombeczek ze śniegiem:) Pozdrawiam. Dyzia

  OdpowiedzUsuń